Новини від Фольксваген
24.09.2020

Volkswagen Комерційні автомобілі представляє свої новинки  2020 року у форматі онлайн

Новий Caddy: грузова версія Cargo та пасажирська - Stylee-Crafter: у версії бортова платформа та спеціально для автомобілів швидкої допомоги
vw

Попри скасування виставки комерційних автомобілів IAA у Ганновері цього року, усі бажаючі можуть відвідати стенд Volkswagen Комерційні автомобілі з 23 вересня інтерактивному форматі за посиланням:  http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start

Прогулюватись довкола стенду Комерційних автомобілів Volkswagen, роздивлятись новий Caddy та інші моделі бренду з усіх боків, проводити інформативні бесіди та дізнаватись про технічні новинки моделей - те, що раніше було пов’язано з відвідуванням шоу, у 2020 році можливо вперше за допомогою кліку. Всі транспортні засоби, які мали бути показані на виставці IAA та сам стенд виставки, були відтворені цифровим способом для отримання вражень на 360 ° та передають відчуття особистого перебування там.

На стенді можна знайти широкий спектр віртуальних пропозицій, таких як фільми з коментарями наших експертів про найновіші продуктів, 3D-моделі наших автомобілів та презентацію послуг We Connect. Звичайно, наші спеціалісти доступні для відповіді на будь-які питання за допомогою безлічі цифрових каналів.

Найбільше уваги привертає оновлений Caddy - із Digital Innovision Cockpit, сервісом We Connect та новим дизайном. Caddy також вражає багатьма аналоговими додатковими елементами, такими як великий панорамний дах та знімні індивідуальні сидіння на третьому ряду сидінь. У Caddy Cargo теж є нові функції: опціональні задні двері без вікон, ширші розсувні двері (найширші на Caddy Maxi для європіддону) та оновлений робочий простір для водія з ергономічними сидіннями AGR.

Також, на стенді представлено переобладнання: новий Caddy вперше в якості рефрижератора та сервісного автомобіля з майстернею.

Користувачі можуть взяти участь в екскурсії по стенду виставки, а можуть дослідити її по-своєму: натиснувши на інтегровані додаткові функції та керовані експонати з можливістю змінити кольори нового Caddy або додати йому нові диски, зробити дисплей інтерактивним.

Переходьте за посиланням та отримуйте незабутній досвід!