Джерман-Центр Історія нашого розвитку

2021

Оновлено цех кузовного ремонту.

В 2021 році повністю оновлено цех кузовного ремонту, який дооснащений найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників. Це дозволяє проводити ремонт автомобілів будь-якої складності за сучасними технологіями, які не відрізняються від заводської технології виробника.

Вперше в регіоні ремонтуємо алюмінієві деталі та кузовні елементи, завдяки спеціальному обладнанню, яке призначено виключно для роботи з "крилатим" металом.

 

2020

ТОВ «Джерман-Центр»

2020 рік перевірив на витримку не тільки системи підприємств, а злагоджену роботу партнерських відносин.

Накопичено значний досвід в області продажів автомобілів, автомобільному сервісі, продажів автомобільних запасних частин та аксесуарів в умовах нових викликів, що диктує нам життя.

2018

ТОВ «Джерман-Центр»

ТОВ «Джерман-Центр» офіційний дилер Volkswagen AG у м. Вінниці та Вінницькій області пропонує послуги у сфері продажу, обслуговування та ремонту автомобілів марки Volkswagen AG. Колектив ТОВ  «Джерман-Центр» налічує 65 фахівців. Мета компанії – досягнення лідируючих позицій на автомобільному ринку у Вінницькій області. Стратегічними цілями компанії є завоювання більшого сегмента автомобільного ринку шляхом забезпечення надійних автомобілів від виробника та надання якісного сервісного обслуговування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для зручності клієнтів використовуються різні схеми продажу автомобілів ( кредитування, лізинг, обмін старого автомобіля з доплатою на новий та інше). На теперішній час підприємство має: автосалон площею 610 м. кв., де запропоновано на продаж весь модельний ряд Volkswagen AG. Гарантія на всі автомобілі 2 роки без обмеження пробігу та 12 років на оцинкований кузов. Досвідчені менеджери відділу продажу допоможуть зробити правильний вибір автомобілів і комплектації.

Сервіс на 12 постів площею 720 м. кв. обладнаний шістьма 3-тонними підйомниками, ножним 3-тонним підйомником, тест-лінією МАХА, стендом виміру геометрії шасі з чотирьохстоїчним 4-тонним підйомником, шиномонтажем та балансуванням, станцією заправки та обслуговування кондиціонерів BEHR, мийкою на два пости та двома постами встановлення додаткового обладнання. У наявності є діагностичні прилади, з якими працюють 2 автоелектрика з виділеними робочими місцями та інструментом. Повний комплект спеціалізованого інструмента для обслуговування автомобілів  Volkswagen AG груп ( VW, AUDI, SKODA, SEAT) як звичайних, так і люкс класу. Цех рихтування та ділянка малярних робіт загальною площею 700 м. кв., зі стендом перевірки геометрії кузова. Персонал СТО пройшов навчання на базі завода виробника Німеччини та імпортера VW «Порше Україна» у м. Києві. Робочі місця механіків СТО обладнанні персональними наборами ручного та пневматичного інструмента. З кожного робочого місяця є доступ до програми з прямим зв’язком з порталом заводу виробника. Обслуговують клієнтів 4 майстра-приймальника та 3 менеджера з продажу запчастин та аксесуарів.

Склад оригінальних запчастин площею 240 м. кв., у наявності якого 8000 найменувань. У випадку відсутності запасної частини на складі її можна замовити з Німеччини, де склад нараховує 250 000 найменувань. Строк виконання замовлення при цьому складає від 5 до 7 робочих днів. Оригінальні запчастини Volkswagen AG – це завжди вироби найвищого технічного рівня, з ними конструкція автомобіля залишається технічно досконалою, це зменшення потреби в ремонті автомобіля та перевитрат палива. Стоянка для відвідувачів автоцентру складає біля 30 автомобілів.

Професійний колектив ТОВ «Джерман-Центр» завжди радий бачити Вас у числі своїх клієнтів.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.