Кредит, лізинг, страхування
25.09.2019

Ви там де Ваші мрії! Новий Volkswagen T-Roc від 155 грн/день!*

Маємо для Вас чудову пропозицію від нашого фінансового партнера Porsche Finance Group Ukraine! Новий еталон сімейного авто нашого часу - невеликий міський кросовер T-Roc від 155 грн/день!*.
T-Roc

Спираючись на успіх свого Golf, Volkswagen запропонував новий еталон сімейного авто нашого часу - невеликий міський кросовер T-Roc. Ця модель побудована на тій же модульній платформі MQB, що і Golf, та отримала новий для Volkswagen в Україні двигун 1,5 TSI Evo потужністю 150 к.с  T-Roc має сильну натуру, яку помітно з першого погляду. Вся його зовнішність свідчить про те, що в цьому кросовері достатньо мужності, щоб досліджувати нові шляхи.

Вже традиційно, моделі Volkswagen приносять інновації до мас. Тож, нове авто зможе запропонувати можливості, які раніше взагалі не були представлені у сегменті або були доступні виключно моделям преміального сегменту в якості опційного обладнання. Наприклад, адаптивна підвіска DCC Adaptive Chassis Control, асистенти водія Lane Assist та Front Assist або адаптивний круїз-контроль ACC.

Пропозиція розрахована зі  врахуванням терміну фінансування строком на 5 років, за умови сплати від 60% авансового платежу\вартості автомобіля. Розрахунок всіх сум здійснено станом на 18.09.2019 виходячи із зазначених вище даних, значення відсоткової ставки 10,5% річних (змінювана) у доларах, та без урахування будь-яких інших додаткових витрат, окрім вищезазначених, всі такі суми, розрахунки та результати обробки запитів є орієнтовними та підлягають зміні при укладенні відповідного договору. Послуги фінансового лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (Довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008, ліцензія на надання послуг фінансового лізингу видана відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).

Ще більше інформації про пропозицію на саті нашого фінансового партнера Porsche Finance Group Ukraine

та у продавців-консультантів автосалону:

 

Марина
Ніколаєва

Керівник відділу продажу
Мобільний телефон: +38 (067) 178-00-99
Факс:

Андрій
Ткаченко

Менеджер з продажу автомобілів
Мобільний телефон: +38 (067) 178-00-99
Факс:

Дар'я
Грушецька

Адміністратор автосалону
Мобільний телефон:
Факс: