Новини від Фольксваген
01.11.2018
4775

Неймовірні пакетні пропозиції для Volkswagen Golf

Давно чекали можливості придбати легендарний хетчбек на вигідних умовах? Прагнете більшого від свого автомобіля? Не погоджуєтесь на компроміси з якістю? Тоді зустрічайте нові спеціальні комплектації!

Golf був, є та залишатиметься родоначальником цілого класу, адже він задавав тренди, а не слідував за ними. Відтепер навіть початкова комплектація надає змогу насолоджуватись всіма перевагами інженерної думки Volkswagen.

В залежності від обраного варіанта Ви відчуєте комфорт, практичність та легендарну керованість у поєднанні з впевненістю щодо своєї безпеки. Вже серійно в комплектації Life автомобіль оснащений 9 подушками безпеки, датчиком фронтального контролю Front Assist із функцією екстреного гальмування в умовах міста. Також у нагоді своєму власнику стануть автоматичний кондиціонер Air Care Climatronic, обігрів передніх сидінь, а довершать тактильні відчуття багатофункціональне шкіряне кермо та важіль КПП із шкіряним оздобленням.

Комплектація Team приємно здивує наявністю LED-фарами ближнього та дальнього світла, 8-дюймовою мультимедійною системою Composition Media із інтерфейсом App-Connect (для Apple CarPlay та Android Auto), шкіряним кермом з обігрівом, безключовим доступом Keyless Access, камерою заднього виду Rear View та багатьма іншими корисними функціями.

І довершує палітру спеціальних комплектацій Star Team, яка включає всі найкращі особливості інших пакетних комплектацій, але надає додаткові преміальні особливості, такі як: навігаційна система Discover Media, сидіння ErgoActive із 14-позиційним електричним налаштуванням, цифрова панель приладів Active Info Display.
 
Переконайтесь у перевагах спеціальних пакетних комплектацій Volkswagen Golf.
 Більше у продавців-консультантів автосалону:

 

Марина
Ніколаєва

Керівник відділу продажу
Телефон: (0432) 555-999 вн. 107
Мобільний телефон: (067) 178-00-99
Факс:

Андрій
Ткаченко

Менеджер з продажу автомобілів
Телефон: (0432) 555-999 вн. 115
Мобільний телефон: (067) 178-00-99
Факс:

Святослав
Яловий

Менеджер з продажу автомобілів
Телефон: (0432) 555-999 вн. 111
Мобільний телефон: (067) 178-00-99
Факс: