Джерман-Центр Новини

Свіжі та актуальні новини від Джерман-Центр.

  1. Новини
  2. Невідомий Volkswagen Beetle
05.11.2021
Світ Фольксваген

Невідомий Volkswagen Beetle

Декілька цікавих фактів про раннє становлення Volkswagen VW Beetle як найдоступнішого автомобіля світу та інше.

vw

Для зручності читання ми наведемо матеріал у вигляді коротких нотаток, далі коротка рання історія Volkswagen Beetle. Сподіваємося, що ця інформація буде вам цікава.


  • Легендарний Volkswagen Beetle, він же народний автомобіль Фольксваген або просто Жук, створений руками великого конструктора Фердинанда Порше, засновника Porsche AG. Молодій компанії дали 10 місяців на реалізацію проєкту, з чим вона впоралася чудово: остаточний проєкт Volkswagen Beetle представили уряду в 1935 році.
Image
  • Для серійного виробництва Volkswagen Beetle у Вольфсбурзі було збудовано найбільший європейський завод Volkswagen.
Image
  • Porsche запропонувала кілька варіантів розташування двигуна в маленькому задньому підкапотному просторі, але жоден варіант не пішов у серію. Оптимальне рішення запропонував австрійський інженер, на розробку якого йому знадобилося два дні. До того ж перший «Жук» не мав радіатора охолодження, оскільки у двигуні використовувалося повітряне охолодження.
Image
  • Перші закордонні замовлення на VW Beetle почали надходити лише після закінчення Другої Світової Війни: «малюк» почав завойовувати європейські ринки зі Швеції, Швейцарії, Бельгії та Голландії.
Image

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.