Світ Фольксваген
05.11.2021

Невідомий Volkswagen Beetle

Декілька цікавих фактів про раннє становлення Volkswagen VW Beetle як найдоступнішого автомобіля світу та інше.
vw

Для зручності читання ми наведемо матеріал у вигляді коротких нотаток, далі коротка рання історія Volkswagen Beetle. Сподіваємося, що ця інформація буде вам цікава.


  • Легендарний Volkswagen Beetle, він же народний автомобіль Фольксваген або просто Жук, створений руками великого конструктора Фердинанда Порше, засновника Porsche AG. Молодій компанії дали 10 місяців на реалізацію проєкту, з чим вона впоралася чудово: остаточний проєкт Volkswagen Beetle представили уряду в 1935 році.
Image
  • Для серійного виробництва Volkswagen Beetle у Вольфсбурзі було збудовано найбільший європейський завод Volkswagen.
Image
  • Porsche запропонувала кілька варіантів розташування двигуна в маленькому задньому підкапотному просторі, але жоден варіант не пішов у серію. Оптимальне рішення запропонував австрійський інженер, на розробку якого йому знадобилося два дні. До того ж перший «Жук» не мав радіатора охолодження, оскільки у двигуні використовувалося повітряне охолодження.
Image
  • Перші закордонні замовлення на VW Beetle почали надходити лише після закінчення Другої Світової Війни: «малюк» почав завойовувати європейські ринки зі Швеції, Швейцарії, Бельгії та Голландії.
Image