Світ Фольксваген
13.12.2019

Multivan шостого покоління: встановлює нові стандарти у своєму класі

Чи можна удосконалити ідеал? Принаймні можна спробувати: шосте покоління моделей Multivan піднімає на новий рівень перевірені часом переваги й встановлює нові стандарти у своєму класі. У співпраці з нашими клієнтами ми доповнили цього надійного партнера новими деталями, які зроблять робочий день приємнішим, і розробили для нього найсучасніші системи допомоги водієві, системи безпеки й мультимедійні рішення, залишивши незмінною безкомпромісну багатофункціональність у повсякденній експлуатації. Міцний і просторий Multivan: різносторонній автомобіль для всіх, кому щодня доводиться виконувати чимало завдань.
ДЦ

Автомобіль перетворився на інноваційного супутника з найсучаснішими мультимедійними системами, системами допомоги водієві та системами безпеки, незмінною лишилась тільки безкомпромісна багатофункціональність. Міцний і просторий Multivan: різносторонній автомобіль для всіх, хто живе у постійному русі.

Щоб дізнатися ще більше інформації про Multivan шостого покоління - звертайтеся до продавців-консультантів автосалону "Джерман-Центр":

 

Марина
Ніколаєва

Керівник відділу продажу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Андрій
Ткаченко

Менеджер з продажу автомобілів
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Дар'я
Грушецька

Адміністратор автосалону
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: