Легке фінансування важких авто
Нова сенсаційна пропозиція на весь модельний ряд Volkswagen Комерційні автомобілі. Купуйте зараз з фінансування від 0,01% річних на перший рік фінансування, перший внесок від 10%.

Умови фінансування:
Умови кредитування* та фінансового лізингу** в гривні для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.
* Кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017). Процентна ставка за користування кредитом, що вказана в таблиці, є річною ставкою та визначається в залежності від строку кредиту та розміру першого внеску за власні кошти (частини вартості Автомобіля), що вноситься Клієнтом з власних коштів при придбанні Автомобіля. Фіксована процентна ставка у розмірі, відповідно до таблиці, застосовується на строк 12 (дванадцять) місяців, 24 (двадцять чотири) місяці, 36 (тридцять шість) місяців дії кредитного договору (в залежності від обраного клієнтом строку кредиту та розміру першого внеску за власні кошти). Якщо строк кредиту перевищує 36 (тридцять шість) місяців, починаючи з 37 (тридцять сьомого) місяця процентна ставка, що була фіксована, стає змінюваною процентною ставкою, що підлягає перегляду та коригуванню 2 рази на рік відповідно до умов кредитного договору та може збільшуватися або зменшуватися в залежності від показника шестимісячної ставки Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб. В будь-якому разі процентна ставка за кредитним договором не може бути меншою, ніж 0,01 % річних. Реальна річна ставка, максимальна сума і строк кредиту залежать від фінансового стану клієнта і вартості автомобіля.
** Послуги фін лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017). Процентна ставка за користування послугою фінансового лізингу, що вказана в таблиці, є річною ставкою та визначається в залежності від строку фінансування та розміру авансового платежу. Фіксована процентна ставка у розмірі, відповідно до таблиці, застосовується на строк 12 (дванадцять) місяців, 24 (двадцять чотири) місяці, 36 (тридцять шість) місяців дії договору фінансового лізингу (в залежності від обраного клієнтом строку фінансового лізингу та розміру авансового платежу). Якщо строк фінансування перевищує 36 (тридцять шість) місяців, починаючи з 37 (тридцять сьомого) місяця процентна ставка, що була фіксована, стає змінюваною процентною ставкою, що підлягає перегляду та коригуванню 2 рази на рік відповідно до умов договору фінансового лізингу та може збільшуватися або зменшуватися в залежності від показника шестимісячної ставки Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб. В будь-якому разі процентна ставка за договором фінансового лізингу не може бути меншою, ніж 0,01 % річних.