Історичний автомобільний пробіг. Терапія від пілотів МАУ на карантині.
Пілоти авіакомпанії МАУ стомилися сидіти на карантині і вже 13-16 серпня небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70 річчя моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen. Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад. Захід пройде у партнерстві із брендом Volkswagen Комерційні автомобілі авто якого створені для справжніх поціновувачів пригод.
![vw](https://www.german.vn.ua/novini/istorychnyy-avtomobilnyy-probih-terapiya-vid-pilotiv-mau-na-karantyni-1/@@poi.imageproxy/5230272dac93418d805b4fc4571f0309/6179e12d-04eb-4f4d-be5e-8d0ec9fe15ef.jpeg/news)
Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ. А ще символічно відвідати домашній аеропорт «Бориспіль» та регіональні аеропорти України, за якими дуже скучили. Тим самим ніби натякнувши летовищам - дуже скоро пілоти МАУ повернуться до них на відновлених внутрішніх рейсах!
Історичний автопробіг стартуватиме з неабияким розмахом 13 серпня в аеропорту «Бориспіль». Старт пробігу автоколона символічно розпочне споттингом на злітній смузі домашнього аеропорту. Перед стартом екіпажі пробігу проведуть розіграші подарунків та призів від партнерів заходу - авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та бренду Volkswagen Комерційні автомобілі.
«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.
![](@@poi.imageproxy/3ae28cf42dc14c5685daa91350872c2c/b19d3254-20e4-4fd7-94ca-9d6dc8f84b21.jpeg)
Пілоти МАУ з нетерпінням готуються до автопригоди, якою прагнуть підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед. Пілоти МАУ з нетерпінням готуються до автопригоди, якою прагнуть підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.