Сервісні новини
15.05.2019

Готуємо автомобіль до літнього сезону? Для Вас спеціальна пропозиція по системі кондиціонування!

Літній сезон не за горами, а отже потрібно подбати про улюблений автомобіль! Пропонуємо Вам забезпечити чистоту та свіжість в салоні, зробивши заміну фільтру салону та антибактеріальну обробку з вигодою:  лише за 500 грн. Обрати фільтр салону Ви можете в залежності від своїх потреб та віку авто. Вартість фільтру додається до робіт. Термін дії пропозиції з 15.05.2019 по 30.06.2019.
Акція

При ввімкненні кондиціонера після зими, водії починають помічати неприємний запах в салоні, який зникає після вимкнення охолоджувача повітря. Чому саме з'являється неприємний запах?

У будь-якому кондиціонері є випаровувач, на якому осідає волога. Конденсат змішується з пилом і брудом, що містяться у повітрі, та утворюється середовище для появи бактерій. Саме вони стають джерелом неприємного запаху та викликають алергії. Щоб запобігти цим неприємностям, потрібно вчасно робити антибактеріальну обробку кондиціонера.

Який фільтр Вам потрібен?

Паперовий фільтр.

Захищає від пилу та бруду повітря, але не фільтрує його від алергенів.

Фільтр з активованим вугіллям.

Захищає від пилу та сажі, фільтруючи повітря від неприємних запахів та небезпечних хімічних сполук.

Протиалергенний високоефективний фільтр.

Має 3 шари: поглинаючий матеріал, шар активованого вугілля, та шар з протиалергенною активною речовиною, яка нейтралізує алергени.

Незалежно від того, який фільтр Ви обираєте, він надійно захистить вас від бруду та пилу у салоні.

Фільтри салону Volkswagen.

За допомогою шару активованого вугілля в Оригінальних філь­трах салону від Volkswagen, газоподібні речовини, які пов'язані насамперед з неприємними запахами, можуть ефективно погли­натися. Але також фільтри салону запобігають вільному потра­плянню шкідливих газоподібних речовин в салон автомобіля. Оригінальні фільтри салону від Volkswagen на 99% захи­щають салон Вашого Volkswagen від більшості твердих та газоподібних забруднюючих речовин. Оригінальні протиалергенні фільтри із шаром активованого вугілля. Призначені для затримання пилку й спор (що викликають алергію) та очищення від мікроорганізмів і твердих часток, які спричиняють неприємні запахи. Це особливо актуально навесні, у час цвітіння рослин; улітку, коли забагато озону; чи взимку, коли існує ймовірність смогу.

Протиалергенні фільтри варто замінювати щороку або через кожні 15 000 кілометрів пробігу.

 

Більше інформації про спеціальну пропозицію дізнавайтесь у наших

сервіс-консультантів:

 

Катерина
Попіль

Адміністратор відділу сервісу
Мобільний телефон: +38 (067) 733-99-11
Факс:

Володимир
Яремко

Майстер приймальник
Мобільний телефон: +38 (067) 733-99-11
Факс:

Віталій
Воробйов

Майстер приймальник
Мобільний телефон: +38 (067) 733-99-11
Факс:

Олександр
Журинскій

майстер приймальник
Мобільний телефон: +38 (067) 733-99-11
Факс: