Кредит, лізинг, страхування
23.12.2020

Легкі ціни на важкі авто.

Спеціальні пропозиції на всі автомобілі зі складу
vw

Зі знижками до 20%* на весь модельний ряд ваша мрія про новенький Volkswagen стане реальністю.
 
Варіанти автомобілів, що можна придбати за легкою ціною:

Вигода  до 295 000 грн* 

Головна задача: доставляти водієві задоволення! Ідеальний асфальт, сніг, пісок або бездоріжжя. З Amarok ви отримаєте задоволення на будь-якій дорозі у будь-яку погоду. Маневреність, достатній кліренс, система постійного повного приводу 4MOTION, 8-ступенева КПП та дизельний двигун 2.0 TDI або 3.0 V6 TDI, які перетворюють Amarok на короля дороги.

Вигода  до 151 000 грн*

Цільнометалевий фургон Crafter Kasten відрізняється рекордною для класу місткістю, найбільш продуманою системою кріплення вантажу, в тому числі і під дахом, найкращою підготовкою для подальшої установки полиць, стелажів і шаф. Цей фургон - практично еталон.

* Акція діє до 31 грудня 2020 року. Зазначена вигода стосується моделей Amarok та Crafter 2019 року виробництва. Вигода вказана в національній валюті станом на 23.12.2020 р. за комерційним курсом АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК". Дана сума є орієнтовною. Детальніше про умови можна дізнатися у офіційних дилерів Volkswagen. Авто в дилерському центрі може відрізнятися від зображеного у рекламі. Амарок та Крафтер. ТОВ «Порше Україна».